Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika Wycinanka - click


Aktualizacje statusów

Zdjęcie

BodyAngel

[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#0000ff][IMG]http://i55.tinypic.com/2lac93q.png[/IMG] [B][COLOR=black]Ma³e InfoStat.[/COLOR][/B] [COLOR=black][B]Nick:BodyAngel[/B] [/COLOR][/COLOR][COLOR=black] [B]Klasa:Wojownik LvL: Ro¶nie[/B][B] Imperium[/B] [B]:Shinsoo Profesja[/B] [B]:Body[/B][/COLOR]
01 maj 2011 07:56
Zdjęcie

Yukai → Hooltras

Ch³opczyku, nie znasz mnie nigdy nie s³ysza³e¶.Jaki bym mia³a sens podawania siê za ch³opaka?;) Gurdiol s³ysza³ mój g³os i zna mnie wiêc chrzañ g³upot.Poza tym jeste¶ za g³upi by cokolwiek zrozumieæ z moich wypowiedzi.Chodzi³o o to,¿e to co TY posiadasz to bym g³osem nawet nie nazwa³a poniewa¿ nie przeszed³e¶ mutacji.Gdzie mia³e¶ ,¿e ja przesz³am?Poza tym... byæ mo¿e tego nie wiesz ale dziewczyny te¿ mutacjê przechodz± ;] nie tak mocn± jak ch³opcy, tylko po nich to delikatnie "przechodzi".Trzeba by³o siê uczyæ na lekcji biologi b±d¼ przyrody o tym poniewa¿ ja nie bêdê Ci udzielaæ na ten temat informacji.Nie jestem Twoj± nauczycielk±,matk± ani cioci± wikipedi±.
30 kwi 2011 12:29
Zdjęcie

Gurdiol → Hooltras

Ale ty jeste¶ ch³opcze g³upi .. Co siê czepiasz do g³osu ? S³ysza³e¶ go aby oceniaæ ? Czyta³em te posty , i widaæ po tobiê ¿e na prawdê Metin dla ciebiê jest wszystkim , je¶li p³aczesz o to aby cie odbanowano.. i nie rozumiem tej twojej , idiotycznej wypowiedzi na Profilu z mutacj± . Nie przeczyta³e¶ tego ze zrozumieniem co napisa³a moja dziewczyna .Wiêc przeczytaj , pomy¶l 10/20/100 razy jak ma ci to pomóc i pomy¶l , potem komentuj . No chyba ¿e nie dasz rady , bo to bêdzie za trudne dla ciebiê , to idz do rodziców , niech pomog± ci przetlumaczyæ co to znaczy . Powodzenia ,i z góry mówiê nie za¶miecaj mi profili z odp. Pozdro na³ogowy ''Graczu'' O ilê mo¿na ciê tak nazwaæ.
30 kwi 2011 12:21
Zdjęcie

Yukai → Hooltras

Nie wypowiadaj siê na moim profilu poniewa¿ nie ¿yczê sobie tego.Ty takiego zapewne nie masz poniewa¿ nawet nie przeszed³e¶ mutacji wiêc siê nie odzywaj ;]
30 kwi 2011 11:36
Zdjęcie

shaqta

xarax [COLOR="lime"]ON[/COLOR]LVL:90+RO¦NIE WOJ BODY [B][I][U]MA£E MA¯ENIE ZOSTAÆ GM :) MO¯E BEDZIE :))[/U][/I][/B]
30 kwi 2011 11:12
Zdjęcie

UserName → ZENUCH

Misiek ;* HAHAH ]:>
29 kwi 2011 17:35
Zdjęcie

daska88

Yyy... :D................
29 kwi 2011 16:19
Zdjęcie

Cebula

Koffam <3 Virtualleeeeee ;** Pozderki dla graczy <33 Lovciam
29 kwi 2011 11:36
Zdjęcie

Nestwik → WhoYouAre

;p .
27 kwi 2011 17:55
Zdjęcie

DeLGaDo → Stopted

cze ej jaki masz nick w grze?
27 kwi 2011 16:49
Zdjęcie

NieTwojInteresKotku

No pewnie. ;p
27 kwi 2011 16:17
Zdjęcie

Nestwik → NieTwojInteresKotku

Jestem twoim kotkiem :D?
27 kwi 2011 15:52
Zdjęcie

mamaitata

Admin Prosze o Odbanowanie Konta .Dosta³em bana bo mia³em na wspu³e konto z kolega I dosta³ on bana Poniewaz Dmg uzywaa³ Prosze oddbanowaj on ju z nie zna pasów N:ChupaChups Prosze!!!!!!!!!
27 kwi 2011 13:20
Zdjęcie

robert19983

ninja021 +100lvl Chunjo Dager
26 kwi 2011 16:53
Zdjęcie

mamaitata

Admin Gosci sie podaje za gm,. Ukrad³ mi ksiezyce hakami Czy to mozna jakos Zwrócic prosze!!! Jego Nic:Grobel98
26 kwi 2011 14:32