Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika UEFA EURO 2024 - click


Zdjęcie

Mapa Pradawnych



  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Mapa Pradawnych (2 użytkowników oddało głos)

przywrócić mapę do pierwotnego stanu

  1. tak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. nie (2 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

czy ma być płatna za pomocą 1 medalionu który by dropil

  1. tak (1 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. nie (1 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:13

ostatnio zostało wprowadzone płatne wejście na mapkę Pradawnych nie chce nikogo obrazić ani komuś ubliżać tylko to teraz tak wygląda jak by wcześniej bylo dla znajomych a wy się meczcie  to jest troszkę nie fer i nie sprawiedliwe medale drogie kompasów jest mało a jeszcze ulepszenie sakwy to porażka tylko dlaczego my mamy się tym bawić jak nie którzy już maja zbroiki +9 a bron powyżej +6 to fajnie ze porobili super wiadomo ze ktoś chce coś mieć ale dlaczego ci co jeszcze nie maja a chcieli by mieć musza się bawić w idiotyczne ulepszanie jakiś sakw i płacić za wejście i jeszcze 30 min na cala mapkę na smoka jest 50 minut a na tak wielka mapkę 30 min ok nie wiem jaki kto miał w tym cel i dlatego. Propozycja jest taka żeby jak już ma być wejście to bez żadnego ulepszania zrobić żeby dropił medalion np: ze smoka i bez medali kompasów i mapek  i bez ulepszania lub wrócić do poprzedniego stanu  

(Przepraszam jeśli ktoś czuje się obrażony nie chciałam nikogo obrazić )

proszę o pozytywne glosy dziękuję 


Użytkownik ola301 edytował ten post 07 lipiec 2017 - 21:33




ola301 otrzymał ostrzeżenie za ten post od Admin: Obraza innych użytkowników forum

#2 нαιℓ∂єѕтяσуєя™

нαιℓ∂єѕтяσуєя™

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1484 postów
  • Dołączył sob, 01 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWιєℓкσρσℓѕкα
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Imię:Kubuś
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Howl
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Rozgrzany Rafał w wyrku


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:20

Tak jak pisałem już w którymś z tematów

 

 

Cena za wejście jest przesadzona koszt zrobienia medalionu to +/- 1kb a medale przy teraźniejszej cenie to koszt 300 b + kompas 70 b + mapa 25 b

co daje  1400 b.

 

Aby wydropić po 100 ulep na przerobienie ekwipunku musimy zrobić około 200 map czyli wydamy 280 000 brył !!

 


Użytkownik нαιℓ∂єѕтяσуєя™ edytował ten post 07 lipiec 2017 - 21:21

Nick : ღ xASTAROTHx ღ

Królestwo : ღ Chunjo ღ

Gildia : ღ Vixa ღ

Lvl : 255

 


#3 lBaNaNl

lBaNaNl

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów
  • Dołączył nie, 20 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBerlin
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Bartek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Bestia2115
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Bestia2115


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:22

po 1 proponuje dodać ankiete :P a po 2 raczej nie ma opcji żeby to zmienili ;)


tenor.gif?itemid=12121836

Nick : Esttebaan   Lvl : 254  Królestwo : Chunjo

Profesja : Wojownik


tenor.gif



 


#4 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5252 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:35

wcześniej bylo dla znajomych

 

Mapa dla znajomych, a powiedz mi gdzie przez pół roku od wprowadzenia tej mapy byli Twoi znajomi. Mapa była wprowadzona jako wspólna, ale jako że w metinie tak się porobiło, że każde "zabicie" innej postaci traktowane jest jako utrudnianie gry, a wyjście z koła przez niektóre gildie traktowane jest jak survival w lesie amazońskim to postanowiliśmy tą mapę zrobić jako prywatną, i tu absolutnie nie będzie tak że wejściówka na mapę będzie kosztowała 100b za prywatną mapę bez limitu czasowego.

Zwróć uwagę że nie ulepszasz tu ekwipunku na 100lvl tylko na chwile obecną ostatni set EQ.

 

*a za znajomych +5 do profilu.

Pozdrawiam.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#5 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:39

Również jestem zdania że "mapa pradawnych" od początku powinna być płatna, Ci co mieli już EQ by ubić bossy dobrze się dorobili. Nie tylko jest to moja opinia, bo wielu wielu graczy mówiło że jest to nie fair w stosunku do graczy którzy mają zamiar robić. Zazwyczaj tu jest tak że " ułatwia " się grę. Już mniejsza o bossy, ale chociażby sam exp petsa na który było chętnych zawsze dużo dużo osób...

Teraz trzeba płacić za exp..

Również nie mam zamiaru krytykować innych, bo nie od tego jest ten temat.

Dla mnie powinno wprowadzić się jeden rodzaj przepustek nie zależny od "medali kompasów i map" Bo dziwnym trafem  "topka" tuż przed wprowadzeniem nagle ludzie zaczęła skupować kompasy/medale/mapy. A dlaczego uważam że powinna być nowa przepustka? Ponieważ cenny ich idą wciąż w górę i uciążliwe jest to dla graczy którzy zaczynają tu "przygodę" a chcieli by się też czegoś dorobić.

Ponadto myślę że nie jest dobrym używanie wciąż tych samych przepustek. Wciąż ich brakuje i brakuje..

Także idę o zakład że Ci którzy biegali te mapę, będą się burzyć bo sprzeciw innych graczy podobał im się nie będzie.

Zachęcam do również do dyskusji i podejścia do tematu z dystansem nie zapominając że jest to tylko gra.


  • Dammesik lubi to

#6 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:41

napisalam ze to tak wyglada i napisalam ze przepraszam niechcialam nikogo obrazic



#7 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5252 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:44

@кυи яαfαℓ αкα ¢яιєℓℓ

Owszem te osoby które robiły mapę dzień i noc się dorobiły, ale mapa była wspólna dostępna dla każdego! Co dziwne już po włączeniu tej mapy były pretensje graczy typu "czemu te bosy bije się aż 4 minuty" no ludzie to nie są pieski w m1 i porywanie się na tą mapę wymaga porządnego ekwipunku.

Co do medali, kompasów i map informowałem że takie przepustki będą wymagane aby wejść na mapę, ulepszacze na czwartą przepustkę dodane zostały 15 minut przez przerwą podczas której zmieniły się zasady wejścia na mapę.


  • Rosierek lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#8 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:48

Mapa dla znajomych, a powiedz mi gdzie przez pół roku od wprowadzenia tej mapy byli Twoi znajomi. Mapa była wprowadzona jako wspólna, ale jako że w metinie tak się porobiło, że każde "zabicie" innej postaci traktowane jest jako utrudnianie gry, a wyjście z koła przez niektóre gildie traktowane jest jak survival w lesie amazońskim to postanowiliśmy tą mapę zrobić jako prywatną, i tu absolutnie nie będzie tak że wejściówka na mapę będzie kosztowała 100b za prywatną mapę bez limitu czasowego.

Zwróć uwagę że nie ulepszasz tu ekwipunku na 100lvl tylko na chwile obecną ostatni set EQ.

 

*a za znajomych +5 do profilu.

Pozdrawiam.

napisałam ze to tak wygląda i napisałam ze przepraszam nie chciałam nikogo obrazić  Wojtku  a po drugie to najpierw bron musiałam zrobić nie jestem tak szybka jak niektórzy mi się tak nie spieszy i jeszcze broni otchłani nie skończyłam  na +20 ale ogólnie to dlaczego ci co sobie zrobili to ok ale dlaczego my mamy się męczyć dlatego napisałam ze to tak wygląda ze znajomi zrobili a my mamy płacić i napisałam przepraszam i ze nie chciałam nikogo obrazić 


  • Dammesik lubi to

#9 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 07 lipiec 2017 - 21:57

Skoro była darmowa a teraz płatna to niech wejście tam kosztuje 1 medal portalu np.

 

I głosowanie nie działa , halo..


"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#10 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 07 lipiec 2017 - 22:00

@кυи яαfαℓ αкα ¢яιєℓℓ

Owszem te osoby które robiły mapę dzień i noc się dorobiły, ale mapa była wspólna dostępna dla każdego! Co dziwne już po włączeniu tej mapy były pretensje graczy typu "czemu te bosy bije się aż 4 minuty" no ludzie to nie są pieski w m1 i porywanie się na tą mapę wymaga porządnego ekwipunku.

Co do medali, kompasów i map informowałem że takie przepustki będą wymagane aby wejść na mapę, ulepszacze na czwartą przepustkę dodane zostały 15 minut przez przerwą podczas której zmieniły się zasady wejścia na mapę.

Ja tam co do bossów pretensji nie mam, i tak to jeszcze nie mój czas był :) Martwi mnie obecna sytuacja jaka się dzieje z obecnymi przepustkami Bo już dużo nie brakuje a cena osiągnie cene 300b jeżeli chodzi o medal.

Pamiętam czasy gdy medale ciężko sprzedać było po 150b ( pamiętam też jak po 90b chodziły).

Rozumiem też że nagłe pojawienie się dużej ilości medali/kompasów na serwer też dobrym rozwiązaniem nie będzie bo trzeba by cały drop z bossów na mniejszy zmieniać. Bo nagle każdy zacznie latać smoka/v3 i ceny ulep znowu spadnie.

Chciałbym zapytać czy dla tej "nowej' przepustki by nie przemyśleć na nowo, zstąpić nią czymś innym zostawiając obecne przepustki w spokoju słabszym graczom.

Co do nowych przepustek dla "koxów" zostawić opinie graczom, by wypowiedzieli się.


  • Sandacz321 i Dammesik lubią to

#11 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5252 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 07 lipiec 2017 - 22:01

Skoro była darmowa a teraz płatna to niech wejście tam kosztuje 1 medal portalu np.

 

I głosowanie nie działa , halo..

Uważasz że jak zrobisz eq pradawnych przy takiej przepustce, to reszta graczy nie zrobi, nie poradzi sobie.

Pytanie ile się nacieszysz tym ekwipunkiem tydzień góra dwa? a później padnie propozycja dodania możliwości sprzedaży ulepszaczy u beak-go?


virtualmt21516717016__769671423939699945


#12 GeForce

GeForce

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Dołączył śro, 08 lip 15
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrudziądz
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shinovar
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Shinovar


Napisano 07 lipiec 2017 - 22:07

Uważasz że jak zrobisz eq pradawnych przy takiej przepustce, to reszta graczy nie zrobi, nie poradzi sobie.

Pytanie ile się nacieszysz tym ekwipunkiem tydzień góra dwa? a później padnie propozycja dodania możliwości sprzedaży ulepszaczy u beak-go?

Ludzie robili eq pradawnych na +9 gdy wejście było darmowe , dużo osób ma problem z tym , że teraz trzeba drogie przepustki żeby te ulepy dropić a inni zrobili sobie za darmo. Ale też z tego co mi sie wydaje to większość osób nie chce żeby ta mapa znowu była publiczna więc albo zmienić przepustkę albo nwm.


"Beatka ma zawsze rację , nie ma się co z nią kłócić"

#13 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5252 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 07 lipiec 2017 - 22:08

Ludzie robili eq pradawnych na +9 gdy wejście było darmowe

A Ty nie wiedziałeś o tej mapie, co robiłeś przez ten czas kiedy inni bili bosy? 

Z publiczną mapą nie ma problemu, nie odpowiada taka wersja to przywrócimy mapę do poprzedniego stanu.

Close.


  • Morganax lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#14 яσуѕєи™

яσуѕєи™

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1724 postów
  • Dołączył czw, 17 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:R-N
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:R-N


Napisano 07 lipiec 2017 - 22:09

Ludzie robili eq pradawnych na +9 gdy wejście było darmowe , dużo osób ma problem z tym , że teraz trzeba drogie przepustki żeby te ulepy dropić a inni zrobili sobie za darmo. Ale też z tego co mi sie wydaje to większość osób nie chce żeby ta mapa znowu była publiczna więc albo zmienić przepustkę albo nwm.


Nikt im nie bronil bic wtedy co my ;) a ze kazdy czekal na prywatna bo bedzie "łatwiej" to nie nasza wina

virtualmt21614438584__online_traffic_sch






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych