Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika


Zdjęcie

Lordzik żegna ;c


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 LordOfNight

LordOfNight

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Dołączył sob, 08 wrz 12
  • MiastoTatooine

Napisano 09 marzec 2013 - 17:20

No mam nadzieje że teraz wszystko się nie skasuje :D

No to tak xD dobra bo coś za radosny jestem :D

Kończę grę, miło mi było walczyć w waszych szeregach, miło mi było wam pomagać, a także miło mi było gdy wy mi pomagaliście. Ta gra, ten server jest najlepszy, lepszego nie znałem i raczej nie poznam ;]

Żegnam z powodu utraty zbroi, może to nie ejst majątek, ale dla mnie duży.

Chciałbym kilka osób pozdrowić, jako jednych z najlepszych, najwierniejszych przyjaciół jakich miałem:

 

TrooLu- choć teraz nick ma inny to napisze ten ;] Choć miał wiele nicków, gdzieś z 40 wszystkie trzymam w znajomych :> Niby znam go od 1 roku i według was może to być mało ale to aż 365 dni i liczą tu się dni. Byłeś najwierniejszym przyjacielem jakiego miałem w graniu w Metina. Może i jesteś nerwowy ale i tak Cię lubięĘę i nigdy o tb nie zapomnę <3

RychuRPS- cho jak Cię poznałem miałeś śmieszny owadzi nick, polubiłem cię odrazu, nwm czemu ale tak wyszło, a potem to sie rozrosło, chodziliśmy na DT itp. Teraz i zawsze będę mógł na tobię polegać gdyż jesteś jednym z 2 najwierniejszych przyjaciół jakich miałem i nadal mam :)

Re4lnY- wkurzałeś mnie tym że nie odpisywałeś na PW gdy się do cb dobijałem, ale taki już jesteś i się raczej nie zmienisz :D Życzę tobie żebyś był najlepszy na tym servie, bo na to zasługujesz i jesteś bardzoOo zdolny. Niedługo zrobię ci wjazd na chatę z ferajną ;]

Rosierek-  Pamiętam Cię jak Sumers i wyłapałem takiego ss'a gdzie masz przecudowny rozkrok. nie bedę tego tu pokazywał bo to jest 18+ :D Pomagasz jak morzeszi tak dalej, bo jesteś fajnym chłopem ;)

Ragerr- Dzia za sygne ;) Ty pomogłeś mi jako jeden w moim problemie. Nwm może nie wiedzieli, nie znali odpowiedzi na to pytanie, albo po prostu byli hamscy, ale ty pokazalś, a raczej udowodniłeś swoją kulturę i mi pomogłeś i dziękuję Ci za to do dziś. Nie zapomnij żebyś nie miał PT na turnieju bo aż szkoda mi Cię było na ostatnim Turnieju PvP ;>

raper- pomocny, uczynny, zabawny, z poczuciem humoru Wojownik który jak chyba jedyny odpisuje z 254'lvli zaczynając ";d" ;d Zaimponował mnie i zawsze będzie :)

Dexi2- gdy prosiłem Cię żebyś przyszedł na metiny pomógł z ksują- pomogłeś  gdy poprosiłem z kopaniem- pomogłeś Zawsze byłeś pomocny i zawsze będziesz. Lubię Cię za to że jesteś, byłeś i będziesz :]

Loozerek- kiedyś grałeś Netronem, potem zapomniałem twojego nicku, ale nadal kojarzę cię jako ta osoba która jest nastawiona do życia i do gry optymistycznie ;> Nadal pamiętam jak pomogłeś mi z moim bugiem :D Serio to Administrator nie dął rady, a ty dałeś, co za łeb ;d

Tyci52- spamuj, bambusuj tyć'aj wszystkich xD Tylko bez przesady ale ile wlezie :D Zadziwiasz mnie swoim poczuciem humoru itp. Jesteś szalony chłopie, a kocham twoje "xd" xd. a xd'ekuj tez ile wlezie xd

Majestaczny(z forum)  Szacun i jeszcze raz szacun dla cb za stworzenie mega wielkiego tematu w Spamowisku "nie kaczącą się zabawa". choć ostatnio nastała między nami mała sprzeczka i tak cię lubię za kulturę osobista i nie tylko :>

Dobson- Ile ja cię już chłopie znam^^ Zawsze było miło walczyć na wojnach przy twoim boku, a także miło mi było kopać rudę Ch1, M1 Rybak za ***** :D

POPIERDYLACZ- naprawdę jesteś popier*olony :D Podpierasz mnie na duchy ;]

LovenHard- ah jeszcze pamiętam cię jako surę i tam było twoje wg mnie miejsce, ale iło patrzeć jak się rozwijasz wraz ze swoją gildia :>

Aruuu24- chyba taki masz nick :D Bądź obrońcą albo Schinsoo M1 albo Chunjo M1. Straznikuj aż ci się to znudzi, miłego bronienia nupku ty mój <3 Eh no chłopie czegoś ty się dorobił ;]

Hardcorowy32- Go nie znam :D Ale serio :D dobra lubię cię za to że jesteś sobą masz poczucie humoru lubisz dobrą zabawę, koffam twoje dex +7 w zbroi i tak dalej,ahh co to by było gdyby Cb ie było ;*

 

Proszę Administrację żeby nie kasowała tego konta bo kumpel bd grał i czasami ja wchodził. Levy nie zamykaj szybko tego tematu ;) Miło mi było. To co po mnie zostanie to może gildia Unleashed ;d Sorry jak kogoś ominąłem  ale ktokolwiek ze mną expił, gadał ze mną to pamiętajcie że też was lubię ;**

Żegnajcie all. Może się podniosę dropem 61 lvl, ale to zobaczymy :D

Bye bye ^^

 

 

 


  • Ragerr & Southpaw♥™ツ lubi to

Nick: LordOfNight

Klasa: Ninja Archer

Lvl: 189+

Królestwo: Shinsoo

Gildia: GhostRider

Rodzina: Brak

Status: ON

Dołączona grafika


#2 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 17:24

Dzięki , dzięki

Powodzenia w rl 3maj się !


  • LordOfNight lubi to

[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#3 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 09 marzec 2013 - 17:25

E tam ja nic takiego nie zrobiłem ;D tylko napisałem co myślałem to wszystko ;p No szkoda bardzo,że odchodzisz no ale w sumie rozumiem Cię jakbym stracił krew też bym tak postąpił...3maj się powodzenia w rl :D a jak chcesz wiedzieć to grałem pod nickami MeineWojek,Netron,SfOrA,Atoix,SliwaTHC,GangstaStyle(skradziono postać niestety),TS i teraz MeineDrOpcIO ;p pamiętaj zawsze możesz na mnie jakoś liczyć...Jak coś Ci będzie potrzebne czy coś pisz na PW jeśli będę w stanie to pomogę ;p 


  • LordOfNight lubi to

#4 LordOfNight

LordOfNight

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Dołączył sob, 08 wrz 12
  • MiastoTatooine

Napisano 09 marzec 2013 - 17:30

E tam ja nic takiego nie zrobiłem ;D tylko napisałem co myślałem to wszystko ;p No szkoda bardzo,że odchodzisz no ale w sumie rozumiem Cię jakbym stracił krew też bym tak postąpił...3maj się powodzenia w rl :D a jak chcesz wiedzieć to grałem pod nickami MeineWojek,Netron,SfOrA,Atoix,SliwaTHC,GangstaStyle(skradziono postać niestety),TS i teraz MeineDrOpcIO ;p pamiętaj zawsze możesz na mnie jakoś liczyć...Jak coś Ci będzie potrzebne czy coś pisz na PW jeśli będę w stanie to pomogę ;p 

to ty -.-

Jeszcze pomyśle. Teraz siedze na drope i dropię kase bo wiecie ta krew była +1 to max 250kkk xD

To i tak dobrze bo miała być dziś na +9 ;d


Nick: LordOfNight

Klasa: Ninja Archer

Lvl: 189+

Królestwo: Shinsoo

Gildia: GhostRider

Rodzina: Brak

Status: ON

Dołączona grafika


#5 xArsenx aka ManiaS

xArsenx aka ManiaS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 242 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 09 marzec 2013 - 17:33

Bye 


  • LordOfNight lubi to
Pomogłem daj Lubie to +++++

#6 Zinuśśśśś

Zinuśśśśś

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 257 postów
  • Dołączył śro, 22 sie 12
  • MiastoJólka aka Segate
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Wonrz koxxx

Napisano 09 marzec 2013 - 17:33

No bajjo :mellow:


  • LordOfNight lubi to

Dołączona grafika

♥ Lesiu97 / 150 / Jinno / Armored ♥


#7 LordOfNight

LordOfNight

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Dołączył sob, 08 wrz 12
  • MiastoTatooine

Napisano 09 marzec 2013 - 17:42

Bye 

Dzięki za towarzyszenie na wojnie ;]


Nick: LordOfNight

Klasa: Ninja Archer

Lvl: 189+

Królestwo: Shinsoo

Gildia: GhostRider

Rodzina: Brak

Status: ON

Dołączona grafika


#8 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 09 marzec 2013 - 17:44

Lord ta krew była 10/10 szaman/ninja ? :D 


  • LordOfNight lubi to

#9 ♣Joony♣

♣Joony♣

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Dołączył nie, 23 gru 12

Napisano 09 marzec 2013 - 17:47

żegnaj ;p powodzenia w rl. ;d


  • LordOfNight lubi to

#10 Albańczyk

Albańczyk

    No Life

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3358 postów
  • Dołączył pon, 02 kwi 12
  • MiastoPomorskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 17:48

Lord ta krew była 10/10 szaman/ninja ? :D

 

Nom , dobrze mi się ją nosi :3


  • LordOfNight lubi to

[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"][color=#000000;]Pomogłem ? Daj [/color][color=#d3d3d3;]Lubię To.  [/color][/font]


#11 LordOfNight

LordOfNight

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Dołączył sob, 08 wrz 12
  • MiastoTatooine

Napisano 09 marzec 2013 - 17:54

10/10 Sura Ninja wiem kto ją ma nawet ...


Nick: LordOfNight

Klasa: Ninja Archer

Lvl: 189+

Królestwo: Shinsoo

Gildia: GhostRider

Rodzina: Brak

Status: ON

Dołączona grafika


#12 lคןt๏ฬєﻮгคภเє

lคןt๏ฬєﻮгคภเє

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Dołączył śro, 23 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:chrismeister
  • Królestwo:Jinno

Napisano 09 marzec 2013 - 17:55

Powodzonka w rl :)


  • LordOfNight lubi to

#13 Gotenks

Gotenks

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 877 postów
  • Dołączył sob, 13 paź 12
  • Miastom1 xd
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 marzec 2013 - 17:56

Przeczytałem temat " Lodzik żegna ;c " xD

 

cześć 3 maj się i powodzenia. :)


  • LordOfNight lubi to

#14 LordOfNight

LordOfNight

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Dołączył sob, 08 wrz 12
  • MiastoTatooine

Napisano 09 marzec 2013 - 18:02

Przeczytałem temat " Lodzik żegna ;c " xD

 

cześć 3 maj się i powodzenia. :)

Zapomniałem Cb dodać :<

Ale dzisiejsze wojenki były fajne  :D

Na koniec, powiedź ile masz hp  ;)


  • Gotenks lubi to

Nick: LordOfNight

Klasa: Ninja Archer

Lvl: 189+

Królestwo: Shinsoo

Gildia: GhostRider

Rodzina: Brak

Status: ON

Dołączona grafika


#15 PrOoo

PrOoo

    Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 287 postów
  • Dołączył pon, 22 sie 11

Napisano 09 marzec 2013 - 18:02

Lordzik,lordzik :) szkoda że kończysz ;/ wlk gz za wojny,na prawdę miło wspominam pobyt w dawnym Unleashed;) mam nadzieję że jednak zmienisz zdanie :-) powodzenia w rl,pozdrawia Muoody/Dobson ;))
  • LordOfNight lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych